نتایج جستجو برای عبارت :

آشنایی با شبیه ساز پرواز فروشگاه هوانوردی آسمان

آخرین خبر : پرواز نخستین دسته ملخ‌ها در آسمان قلعه‌گنج تاریخ انتشار: 98/09/07 - 09:37 ایرنا/رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از پرواز نخستین دسته‌ ملخ‌ صحرایی در منطقه رمشک شهرستان قلعه گنج خبر داد.سعید برخوری افزود: این ملخ‌ها از تخم‌گذاری سال گذشته ایجاد شده‌اند ولی متاسفانه با توجه به مستهلک بودن خودروها و نب
ادامه مطلب
روزگاری دراز پیش از این، پادشاهی که عاشق تماشای پرواز پرندگان به بلندای آسمان بود، هدیه‌ای دریافت کرد از سوی دوستی که او را نیکو می‌شناخت. دو قوش از نژاد زیبای عربی، دو قوش بلندپرواز. دو قوش عاشق آسمان. 
آن دو سخت زیبا بودند و اگر بال می‌گشودند گویی تمامی زمین و زمینیان را زیر پر و بال خود می‌دیدند. سوار بر باد، به هر سوی پر می‌کشیدند.
پادشاه، شادمان از دریافت آن دو ارمغان، آنها را به پرورش دهندۀ بازها و قوش‌ها سپرد تا تعلیمشان دهد و به پر
تو از همه ما بیشتر از باران لذت میبردی رنگین کمان را بیشتر از ما دوست میداشتیاز شمردن ستاره ها تو هیج غافل نمیشدیاینکه عاشق آسمان بودی و به پرواز فکر میکردی راز بین تو و خیالت بوداینکه عاشقت بودم راز بین من و رازقی ها بودرازت را که فاش کرد ؟ رازم را که فاش کرد ؟  کاش فریاد زده بودم که دوستت دارم کاش خوب به دور تو من میگشتمکاش پشت پایت آبی نمی ریختم  کاش قبل از اینکه پرواز کنی من در چشمان تو غرق میشدم
دریغ وقتی من خواب خواب بودمآسمان تو را سه
از آسمان مینویسم که آسمان، تنها همدم من است... تنها آسمان است که مرا میخواهد...و آسمان...مرا فرا میخواند...من از آسمان نمی‌نویسم...آسمان در دستان من جریان دارد...مغز آشفته با ندای آسمان آرامش پیدا میکند...مرا بخوان...در پی ابرهای تیره...من نور را میبینم...در پی ابرهای تیره... در پی غرش رعد و برق...من نور را می یابم...
هواپیمایی آسمان هواپیمایی آسمان، تنها هواپیمایی است که به تمام مراکز استان‌ها پرواز دارد. از این رو از ناوگان مجهز و پیشرفته‌ای برخوردار است. این ایرلاین با بهره‌مندی از 3 فروند ایرباس A320، 1 فروند A340- 300، 6 فروند ای‌تی‌آر 72، 6 فروند بوئینگ 200-727، 2 فروند بوئینگ 400-737 و 109 فروند فوکر 100، مسافران را به مقاصدشان می‌رساند.
رهروان خسته را احساس خواهم داد 
ماه های دیگری در آسمان کهنه خواهم کاشت 
نورهای تازه ای در چشم های مات خواهم ریخت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سِهره ها را از قفس پرواز خواهم داد 
چشم ها را باز خواهم کرد ... 
*
خواب ها را در حقیقت روح خواهم داد 
دیده ها را از پس ِ ظلمت به سوی ماه خواهم خواند 
نغمه ها را در زبان چشم خواهم کاشت .
گوش ها را باز خواهم کرد ...
*
آفتاب دیگری در آسمان ِ لحظه خواهم کاشت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سوی خورشیدی
بنظرم خیلی باکلاسه پست بدون نظر بزاری :)
خب ولی دوست داشتنی تر اینه که نظراتونو ببینم
به تازگی چیز زیادی برای گفتن ندارم .   اما همه چیز داره بهترو بهتر میشه 
به امید بهترین روز :)    (واسه هممنون )

نیست از کوتاهی پرواز بر جاماندنم             تنگنای آسمان بی بال و پر دارد مرا
شبیه ساز پرواز و یا همان Flight Simulator یک برنامه‌ی نرم افزاری دقیق و واقعی است که دارای تمامی کشورهای جهان، شهرها، فرودگاه‌ها و انواع هواپیماهای مسافربری و جنگنده و همچنین دارای انواع بالگردها است.
تمامی هواپیماها در شبیه ساز پرواز از نظر کابین خلبان به صورت دقیق و حرفه‌ای طراحی شده‌اند به طوری‌که چنانچه دو عکس واقعی و شبیه‌سازی شده را در کنار یکدیگر قرار دهید مشاهده خواهید کرد که تمامی سیستم های شبیه سازی شده همانند واقعیت هستند.
فروش
پنجره را باز گذاشته ام، بوی خاک باران خورده با عطر چای بِه مرا به پرواز در آورده است، خوشحالم و نسبت به امروز و روز های پیش رویم، امیدوار! :)
نشسته ام و از فریدون میخوانم و همزمان لبریز از عشق میشوم، چه احساس خوبی... چه روز قشنگی :)
من نباتم...کنار پنجره، رو به آسمان آبی دلبرم نشسته ام و با خیالِ خوش و آرامی، فکر می بافم...
از زندگی که در دستانم موج میزند، هیجان زده ام، گاه با فکرِ خوش رها شدن، همگام با برگ ها میرقصم،گاه با فکر لذتِ زندگی کردن، غرق می
عشق در «خاطره ماری‌آ» ابر سفیدبرفی کوچکی است در متن آسمان تابستان با ناب‌ترین رنگ آبی لاجوردی، در اوج زیبایی چندی روی می‌نماید و سپس به دست باد نهان می‌شود. 
یا در «برآمد و فرو شد ماهاگونی» عشق، پرواز درناهایی‌ست که ناگهان مسیر خود را در آسمان تغییر می‌دهند و شانه به شانه‌ی ابر، لحظه‌هایی کوتاه پرواز می‌کنند. بی‌گمان، در این جهان، هیچ عشق جاودانه‌ای وجود ندارد،‌حتی وفاداری معمولی. چیزی جز سرشاری و غنای لحظه در کار نیست، یعنی شورمند
هو المحجوب

آسمان فرصت پرواز بلندی است
قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
.
.
زندگی همه ی ما بالا پایینش خدا جریان داره
پس تا اوج پرواز کنید
تا خدا
اونجا دیگه هیچ پایینی وجود نداره برای رفتن
تنها بالا می مونه و بالاتر
.
#راحیل
نگاهش سمت دیگر بود
ورای آشیان جایی
سرایی، کوچه‌ای، باغی، شباهنگ فریبایی
به هر پر آتشی از کوچ و هر رگ جرعه‌ی داغی
پرستو داشت در سینه سر خورشید پیمایی
شبی را تا سحر جوشید
تلاطم‌هاش دریا شد
پرش با آسمان آمیخت
سرش گرم تماشا شد
سوار بال‌های کوچ، خیالش رفت تا آغاز
و فصل اولش را زیست
به زیر سایه‌ی پرواز
پر از شور و پر از بودن، کران آسمان را گشت
پرستو رفت
پرستو رفت
پرستو باز هم برگشت
نه دیگر بال بر تن داشت
نه رد آشیانش بود
بدون میل کوچیدن، بدون شهوت
جهرم به مشهد جدیدترین مسیر داخلی "هما"
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از تاریخ ۶ آذر ماه سال جاری به فرودگاه جهرم پرواز می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما" پرواز جهرم به مشهد از ۶ آذر ماه در روزهای چهارشنبه هر هفته با شماره پرواز 3458  در ساعت ۱۱ و۴۰ دقیقه از فرودگاه جهرم به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می  شود. این پرواز در ساعت ۱۴ و۲۰ دقیقه وارد فرودگاه مشهد مقدس خواهد شد.
بازگشت پرواز مشهد به جهرم، در روزهای پنج  شنبه هر
    انسان های عاقل خیلی دوست دارند که قفسه دل هایشان را برای طبیعت باز کنند که پرنده های دل آن ها 
آزادانه با پرواز کردن فکر و اندیشه کنند.
وقتی انسان های عاقل با آسمان همدردی و همدلی می کند؛ وقتی که به آسمان خیره می شود آن وقت درک می کند که حسادت و خودخواهی در این دنیا در برابر این عظمت الهی هیچ است .
    پس گاهی وقت ها آسمان و طبیعت برای انسان ها درس زندگی است
پاراسل یا همان چترسواری از تفریحات دریایی مهیج و لذت بخش در جزیره کیش است.  وقتی شما سوار بر چتر پاراسل می شوید قایق مخصوص پاراسل شما را با سرعت توسط کابل های بلند و محکم می کشد تا از سطح دریا فاصله بگیرید. این ورزش تفریحی در سه ارتفاع  150 متری، 300متری و 500 متری انجام می شود و نسبت به ارتفاعی که انتخاب می‌کنید، قیمت هم متفاوت خواهد بود. با اینکه ارتفاع ۵۰۰ متر هیجان زیادی به ما می دهد اما دراین فاصله تقریبا هیچ راه ارتباطی با ناخدا وجود نخواهد د
مرا که سرگردان و بی‌آشیان مانده‌ام از طوفان بگیر و به خانه‌ی خودت ببر. زخم‌هایم را مرهم بگذار، آب‌ و دانم بده. آرام سرم را نوازش کن و زیرلبی برایم آواز بخوان. مرا نگه دار تا التیام بال‌های شکسته‌ام و قصه‌ی پرواز را در گوشم تکرار کن پیش از آن‌که از خاطر ببرم. باز مرا در پناه خودت جا بده تا ببالم و به قوت تو بایستم و از دستان تو پرواز کنم تا آسمان آبی خورشید. 

خ. حلال کنید لطفاً هرچه که گذشته بین ما. دل‌هامون رو پاک کنیم از آزردگی‌ها و بستگی
از دیشب حتی به حالت پرواز گوشی هم حساس شدم.این حالت پرواز بدجور جلد عوض کرد وتبدیل به حالت سقوط شد.
این حال الان ما رو پرنده هایی که به امید زندگی پرواز میکنن ولی توی دل آسمون شکار میشن باید خوب خوب بفهمن. مگه نه!
#حرف_زیادی #نارین_یازان #قربانیان_پرواز

آسمان
صاف کویر، یکی از زیبایی های جاذبه ای کویرنوردی است. آسمانی آبی که از هرگونه
آلودگی به دور است و با پرواز در آن می توان نظاره گر بودن زمین و لذت بردنش را از
تماشای آسمان، مشاهده نمود و با لمس خنکای نسیم حاصل از پرواز، حس آرامش در قلب
آسمان بی کران کویر، دوچندان کرد. اگر به دنبال گذران روزی پرهیجان در کویر
هستید کمپ کویری سندباد را به شما پیشنهاد می کنیم، کمپی در چند قدمی یزد که هر
آنچه از یک کویر انتظار دارید را در آن تجربه خواهید کرد. تجر
آسمان
صاف کویر، یکی از زیبایی های جاذبه ای کویرنوردی است. آسمانی آبی که از هرگونه
آلودگی به دور است و با پرواز در آن می توان نظاره گر بودن زمین و لذت بردنش را از
تماشای آسمان، مشاهده نمود و با لمس خنکای نسیم حاصل از پرواز، حس آرامش در قلب
آسمان بی کران کویر، دوچندان کرد. اگر به دنبال گذران روزی پرهیجان در کویر
هستید کمپ کویری سندباد را به شما پیشنهاد می کنیم، کمپی در چند قدمی یزد که هر
آنچه از یک کویر انتظار دارید را در آن تجربه خواهید کرد. تجر

کوه بلندی بود که لانه عقابی با چهار تخم، بر بلندای آن قرار داشت.
یک روز زلزله ای کوه را به لرزه در آورد و باعث شد که یکی از تخم ها از دامنه کوه به پایین بلغزد.بر حسب اتفاق آن تخم به مزرعه ای رسید که پر از مرغ و خروس بود.
مرغ و خروس ها می دانستند که باید از این تخم مراقبت کنند و بالاخره هم مرغ پیری داوطلب شد تا روی آن بنشیند و آن را گرم نگهدارد تا جوجه به دنیا بیاید.
یک روز تخم شکست و جوجه عقاب از آن بیرون آمد.
جوجه عقاب مانند سایر جوجه ها پرورش یاف
خانه اى زیر کوھ سبزھ ھایى ک با نسیم باد تکان میخورند.و بوى سبزه اى ک میاید روحم را از تمام مشکلاتم دور میکند،،،،،
اگر ھرکسى دراین کلبه زیبا با آسمان آبى ک دامنش را برای ابر ھاى سفىید مى گستراند و صدای بلبل ھا و گنجشک ھآ را میشنید،میبود حتما ھمین حس را داشت ک درحال پرواز درآسمان آبیست!!!!
واقعا حیرت انگیز است ک برکوھى مرتفع باشید و ابرھایى ک شبیه پنبه است زیر کوھ دور تا دور در دل آسمان باشد و از بین ابرھا نور چراغ دھکدھ زیر کوھ معلوم باشد را ببینى
به مسافران پرواز اوکراینی فکر میکنم. دقایق آخر در فرودگاه امام با فکر اینکه جستیم ! 
با فکر جنگ پشت سر، با آرزوهای خوب فردا. 
به دانشجویان پرواز اوکراینی فکر میکنم، با چمدان های پر از دعای مادرانشان... 
قلبم مچاله می شود برای شبی که از خنده رفتن تا اشک مرگ شان یک پرواز
 فاصله بود.......
یکی از بهترین برند های لوازم الکترونیکی را می توان شیائومی دانست و با اینکه تنها 9 سال از شروع فعالیت آن می گذرد توانسته محصولات خود را بسیار دست به دست کرده و نقش بسزایی در لوازم الکترونیکی بازار داشته باشد. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:
فیلمبرداری هوایی و تهیه ویدیو های سه بعدی از شرکت ها و مراکز تولیدی امروزه به وسیله کوادکوپتر ها بسیار ساده شده و به همین دلیل شاهد پیشرفت جوامع در فیلمبرداری و تهیه تیزر های تبلیغا
مردی تخم عقابی پیدا کرد و آن را در لانه مرغی گذاشت. عقاب با بقیه جوجه ها

از تخم بیرون آمد و با آن ها بزرگ شد . در تمام زندگیش ، او همان کارهایی را

انجام داد که مرغ ها می کردند، برای پیدا کردن کرم ها و حشرات زمین را می کند

و قدقد می کرد و گاهی با دست و پا زدن بسیار کمی در هوا پرواز می کرد.

سال ها گذشت و عقاب خیلی پیر شد .

روزی پرنده ی با عظمتی را بالای سرش بر فراز آسمان ابری دید . 

او با شکوه تمام ، با یک حرکت جزئی بال ها ی طلاییش ،بر خلاف جری
امروز خواهر کوچولوم آسمان خانم  داشت شعری از نیما یوشیج به نام پرواز رو حفظ میکرد
و بعد از مدت کمی  تمرین بالاخره این شعر رو حفظ کرد
ولی علت اینکه شعر رو حفظ کرد تنها یک چیز بود و اون هم هوش سرشار و حافظه قوی او بود و بس.از کودکی هم این نبوغ و استعداد در او هویدا بود‌.میخواد در آینده فوق تخصص جراحی بشه و با جدیت درسش رو میخونه لازم به ذکره که 
از لحاظ هوش خیلی قویه و چن وقتیه دارم کمکش میکنم تا ذهنش بارورتر و خلاق تر بشه.
تاریخ:۱۴ آذر ۹۸ شب جمعه
هودیشب در خواب دیدم در هوا پرواز می کردم و به سوی آسمان بالا میرفتم. بسیار پرواز کردم تا به زیر قبه ای رسیدم که در سطح مقعر آن آینه بزرگی بود. خود را در آن مشاهده کردم. سپس پرواز کردم و آینه های بسیاری را به همان شکل توصیف  شده دیدم و در تمام آن ها خود را با تمام قامت می دیدم سپس پرواز کردم و بالا رفتم تا رسیدم به دیواری که در اطراف آن اسماء خداوند متعال نوشته شده بود در خواب متوجه شدم که این ابتدای وصول به مقام لاهوت است، به فضل خداوند منعم . من بر
اولین گام برای پرواز یک هواپیما ، یادگیری خلبانی آن است. بنابراین اگر تا به حال رادیو کنترل یک هواپیمای مدل را به دست نگرفته و خلبانی نکرده‌اید اما تمایل دارید این کار را انجام دهید، بهتر است از یکی از مدل‌های آموزشی و مناسب افراد مبتدی استفاده کنید.
یکی از گزینه‌های مناسب در زمینه یادگیری و آموزش ، هواپیمای ST Model Discovery است که تمام تفکرات یک فرد مبتدی را به خوبی پیاده سازی می‌کند. برای اسمبل کردن این هواپیما نیاز به لوازم خاصی مانند چسب ندا
اولین گام برای پرواز یک هواپیما ، یادگیری خلبانی آن است. بنابراین اگر تا به حال رادیو کنترل یک هواپیمای مدل را به دست نگرفته و خلبانی نکرده‌اید اما تمایل دارید این کار را انجام دهید، بهتر است از یکی از مدل‌های آموزشی و مناسب افراد مبتدی استفاده کنید.
یکی از گزینه‌های مناسب در زمینه یادگیری و آموزش ، هواپیمای ST Model Discovery است که تمام تفکرات یک فرد مبتدی را به خوبی پیاده سازی می‌کند. برای اسمبل کردن این هواپیما نیاز به لوازم خاصی مانند چسب ندا
داشتم کتاب میخوندم که نویسنده ازم به عنوان یه مخاطب پرسید بزرگترین ترس زندگیت چیه؟فضاسازی داستان اینطوری بود که اولین و سریعترین جواب ممکن رو بدیم
و جوابم؟
بزرگترین ترس زندگیم ، ترس از دست دادن توعه ... تویی که مثل یه سایه همراه منی و هر جا برم هر جا بری فکرت و خیالت و حمایتت همراهمه
تو به جای تمام جهان دوست منی ، پایِ دیوونگی ها و یارِ بازی های منی
سالها قبل ث دروغ نگفت که من و تو مثل انرژی ایم! و فقط خودمون میدونیم این روزها به چه شکلی از انرژی
روزی در بالای پشت بامی کفتربازی 30 راس کبوتر داشت و برای آن ها دانه می ریخت و آب می گذاشت و با پرنده ها حال می کرد ولی یک کبوتر بود که سفید بود و مانند کبوتر های دیگر پرواز نمی کرد فقط غمغم می کرد و راه می رفت این کبوتر سفید را کفترباز تازه خریده بود کفترباز به مغازه پرنده فروشی رفته بود و چون کبوتر سفید زیبا بود و از طرفی از او نترسیده بود و غمغم میکرد و با صدایش کفترباز فکر میکرد مست است او را به قیمتی بالا خریده بود و خوشحال بود حتی زمانیکه بال
ساعت دوباره وقت خدحافظی رسید 
من ماندم و دلی که فقط آه میکشید
طاقت نداشتم که نبینم دگر تو را
قلبم درون سینه به عشق تو می تپید
در آسمان چشم تو پرواز میکنم
هر لحظه روح من به هوای تو می پرید
این زندگی بدون تو مثل جهنم است
وقتی صدای قلب تو را میشود شنید
وقتی که چشم های سیاهت دل مرا 
از هر چه دل که در همه دنیاست می برید
خورشید چشم های تو وقتی طلوع کرد
از آسمان چشم تو میشد ستاره چید
آغوش تو برای رسیدن به انتهاست
وقتی دوباره وقت خداحافظی رسید 

ماهان پرواز به چین را ادامه می‌دهد؟
بررسی اطلاعات پروازی نشان می‌دهد #پروازهای_ماهان به دست کم یک شهر #چین ادامه دارد. بر طبق اعلام سایت رسمی فرودگاه شهر شانگهای پروازهای خطوط هواپیمایی ماهان به این شهر ادامه دارد. قرار است امروز ( پنجم مارس) یک پرواز این خطوط هواپیمایی به شماره "W۵۷۷" در ساعت ۹:۵۵ به وقت محلی وارد ترمینال شماره دو این فرودگاه شود. وضعیت این پرواز نیز "طبق برنامه ریزی" اعلام شده است./ ایسنا
مدتی بود که خواب پرواز میدیدم در منطقه ی خونه ی قبلیمون قدم می زدم که دعوا وآشوبی به پا بود خیابان سرازیری بود و میخواستند به من آسیب برسونند که من تقلا میکردم که پرواز کنم یعنی تا حدی میپریدم که به من آسیبی نزنند و شبهایی بود که در شهری که پدرومادرم اهل اونجا هستند من از خونه ی فامیلمون که تا خیابون اصلی فاصله داشت ویک سگ درنده هم اونجا بود ویک جنگل وسیع در پشتش،من سبکبال ولی با ترس پرواز میکردم وشبهایی خواب میدیدم که از بالکن خونه ی مادربزر
به احتمال زیاد، زمانی که نام یک کوادکوپتر در ذهن شما نقش می بندد به دنبال آن پرواز در آسمان را تصور می کنید. مدلهای محدودی هستند که می‌توانند علاوه بر پرواز در آسمان روی زمین هم مانند یک ماشین کنترلی حرکت کنند. مدل های مانند کوادکوپتر syma X9 و کوادکوپتر 6055 از این دست نمونه‌ها هستند که می‌توانند هم به عنوان یک کوادکوپتر و هم به عنوان یک ماشین کنترلی برای کاربر ایفای نقش کنند.
اما شرکت wltoys  پا را فراتر از این گذاشته و کوادکوپتری طراحی و تول
به احتمال زیاد، زمانی که نام یک کوادکوپتر در ذهن شما نقش می بندد به دنبال آن پرواز در آسمان را تصور می کنید. مدلهای محدودی هستند که می‌توانند علاوه بر پرواز در آسمان روی زمین هم مانند یک ماشین کنترلی حرکت کنند. مدل های مانند کوادکوپتر syma X9 و کوادکوپتر 6055 از این دست نمونه‌ها هستند که می‌توانند هم به عنوان یک کوادکوپتر و هم به عنوان یک ماشین کنترلی برای کاربر ایفای نقش کنند.
از صبح تا به حال هوا صد مرتبه عوض شده. از پنجره آفیس بیرون را نگاه می‌کنم و ابرها را که با سرعت حرکت می‌کنند. همزمان موسیقی بی‌کلام توی هدفونم می‌شود آهنگ زمینه‌ی رقص ابرها. پرواز پرنده‌ها. تکان خوردن شاخه‌های درختان مقابل پنجره و تک و توک برگ خشکیده‌ی باقی‌مانده روی آن‌ها. آسمان آبی می‌شود. ابرها سفید. نور آفتاب می‌تابد روی ساختمان‌های سفید آن‌طرف پارک. لحظه‌ای بعد رگبار می‌شود. شیشه‌های پنجره‌ها خیس می‌شوند. بعد قطع می‌شود. ابر
زندگی آپارتمان نشینی اجازه نداده انسانها سالی یک بار هم به آسمان نگاه کنند. یکی از محرومیت‌هایی که ایجاد کرده، محروم شدن از نعمت بزرگ دیدار ستارگان است. اگر انسان ماهی یک شب برود در روستا تا بتواند آسمان را ببیند و زیارت کند، مثل زیارت یک امامزاده برایش سازنده است.
ندیدن آسمان، خیلی مضر است.
یک نگاه به آسمان برای انسان کافی است که بداند این چیزهایی که برای خودش برداشته، باعث خجالت است. آسمان را گذاشته‌اند برای صفر کردن تعلّقات. انسان یک نگا
                      *به هواپیمای ماه مبارک رمضان خوش آمدید*
شماره ی پرواز:1440 هجری
آغاز پرواز: روز سه شنبه 17 اردیبهشت
مدت پرواز 30: روز
به مقصد مغفرت و رضایت خدا ست
و در طول روز 15 الی 16 ساعت پرواز خواهیم داشت...
!!!در طول پرواز سیگار کشیدن و گناه کردن باهر وسیله ای ممنوع می باشد!!!
از مسافرین محترم خواهشمندیم کمربند ایمان وپرهیزکاری خود را در طول پرواز بسته نگه دارند
خلبان پرواز قرآن کریم وتمامی فرشتگان سفر خوشی را به مقصد که همان مغفرت ورضایت خ
تنها تویی در آسمان قلبم، که مثل ستاره میدرخشی در شبهای تیره و تارمکه هر سحرگاه مثل خورشید طلوع میکنی در دل قلب عاشقم. با طلوع تو ای خورشید من ، غمی دیگر در دلم نیستاحساس آرامش میکنم وقتی که تو نورانی کرده ای سرزمین قلبم را، تنها تویی در آسمان قلبمکه مثل پرنده ای پرواز میکنی در قلبم، اوج میگیری در آسمان آبی احساسم و مرا به بالاترین نقطه ی عشق میرسانیتنها تویی در آسمان قلبم، تویی که مثل باران میباری بر کویر تشنه ی قلب عاشقم وعاشقتر میکنی مرا با
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : به نظرتان اینکه ماه روشن‌ترین عنصر در آسمان شب است برایش کافی نیست؟
احتمالا می‌دانید که خورشید یک توپ گرد زرد و سفید است که در طول روز در آسمان می‌درخشد و به همه جای جهان نورافشانی می‌کند، در حالیکه ماه یک عنصر تغییرشکل‌دهنده است که شب‌هنگام در دل آسمان خودنمایی می‌کند.
ادامه مطلب
آرزوی پرواز
هنوز توانِ دویدن دارم.
شانه ام سنگین نیست.
تا پروانه ها رقصشان را به رخم بکشند.
حرصم می گیرد.
هنگام رقص!
پرهای پروازم را تو چیده ای!
دلم برای پریدن
لک زده است!
اعتراض
کافی است.
تلافی 
بیهوده است!
نسل انتقام دیگر منقرض شده است...
پرهای پروازم را پس بده!
پرواز برای من
رقصِ آرزوهاست...
آرزوهایی که زمین گیر شده اند!
محبوبه باقری 
در یک باغ زیبا و بزرگ ، گربه پشمالویی زندگی می کرد .او تنها بود . همیشه با حسرت به گنجشکها که روی درخت با هم بازی می کردند نگاه می کرد .

یکبار سعی کرد به پرندگان نزدیک شود و با آنها بازی کند ولی پرنده ها پرواز کردند و رفتند .

پیش خودش گفت : کاش من هم بال داشتم و می توانستم پرواز کنم و در آسمان با آنها بازی کنم .
دیگر از آن روز به بعد ، تنها آرزوی گربه پشمالو پرواز کردن بود .

آرزوی گربه پشمالو را فرشته ای کوچک شنید . شب به کنار گربه آمد و با عصای جاد
تنها تویی در آسمان قلبم، که مثل ستاره میدرخشی در شبهای تیره و تارمکه هر سحرگاه مثل خورشید طلوع میکنی در دل قلب عاشقم. با طلوع تو ای خورشید من ، غمی دیگر در دلم نیستاحساس آرامش میکنم وقتی که تو نورانی کرده ای سرزمین قلبم را، تنها تویی در آسمان قلبمکه مثل پرنده ای پرواز میکنی در قلبم، اوج میگیری در آسمان آبی احساسم و مرا به بالاترین نقطه ی عشق میرسانیتنها تویی در آسمان قلبم، تویی که مثل باران میباری بر کویر تشنه ی قلب عاشقم وعاشقتر میکنی مرا با

PATEK PHILIPPE SKY MOON TOURBILLON
 این ساعت در دستان مردان خودنمایی زیبایی را دارد ،  توسط پاتک فیــلیپ ساخته شده است. صفــحه این ساعت مچی گران شبیه به آســمان و بسیار رویایی است. و جذابیتش آسمان آبی آرام شب و ماهی است که در کنار ان قرار دارد. این برند فوق العاده دارای قیمتی معادل 3/1 میلیون دلار است و از پیچیده ترین ساعت های جهان است.

منبع : فروشگاه اینترنتی ساعت ارومیه
بی توجه به هیاهوی ایستگاه به سمت قطار پرواز می کنم...
قطاری که مبداش شهر غم و مقصدش دیار عشق است...!
کنار پنجره ای آرام میگیرم و چشم می دوزم به آسمان و اشک های بلورینش ، درختان را یکی پس از دیگری از نظر می گذرانم این درختان ، در این سرمای استخوان سوز زلف هایشان را به که فروخته بودند...؟
ادامه مطلب
خوشبختانه تنوع ماشین های کنترلی در دنیای آرسی به قدری زیاد است که هر کاربری هرچند مشکل پسند را به راحتی به خواسته خود می رساند. فروشگاه ایستگاه پرواز عمیقا مفتخر است که بیشترین طیف تنوع مدل‌های مختلف برترین برندهای ماشین کنترلی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.  یکی از متفاوت ترین مدلها در این زمینه ماشین کنترلی wltoys 18629 است که به دلیل طراحی ظاهری و فنی خود جزء خاص ترین مدل ها در این زمینه است. این ماشین کنترلی شباهت بسیار زیادی از نظ
گستردگی انواع کوادکوپترهای مبتدی به قدری است که در اکثر مواقع کاربرانی که بدون اطلاع کامل از مدل دلخواه خود تصمیم به خرید میگیرند، بین انواع مدل‌های متفاوت کوادکوپتر سردرگم شده و گاها بعد از خستگی فراوان از خرید منصرف می‌شود. اما فروشگاه ایستگاه پرواز به منظور رفاه حال مشتریان خود با ارائه اطاعات کامل در مورد محصولات سعی در راهنمایی آن‌ها در خرید محصول مناسب خود را دارند. 
یکی از کوادکوپترهای  بسیار خوب در زمینه‌ی مولتی روتور‌های مبت
گستردگی انواع کوادکوپترهای مبتدی به قدری است که در اکثر مواقع کاربرانی که بدون اطلاع کامل از مدل دلخواه خود تصمیم به خرید میگیرند، بین انواع مدل‌های متفاوت کوادکوپتر سردرگم شده و گاها بعد از خستگی فراوان از خرید منصرف می‌شود. اما فروشگاه ایستگاه پرواز به منظور رفاه حال مشتریان خود با ارائه اطاعات کامل در مورد محصولات سعی در راهنمایی آن‌ها در خرید محصول مناسب خود را دارند. 
سلام
حال و روز این روزها خوب است، برای خود سرخوش هستند و برای من سرمست. غروب‌های زمستان را دوست دارم، نمی دانم چه تعلق خاطری به آن دارم، ولی همین قدر می دانم روزهای بچگی را برایم زنده می کند. باور کن بی راه نگفتم.
وقتی آسمان رنگ می بازد دوست دارم در آن لحظه در اوج آسمان پرواز کنم و خورشید را بدرقه کنم، ولی چه کنم که بی بال هستم.
راستی، کی نوبت من می شود؟، خیلی وقت است منتظر هستم. هر بار که پرسیدم جوابم را با سکوت دادی. بنظرت وقت آن نشده که تمامش کن
 خیالت را گرفتی و بعد از آن، همه جا خالی است. شبیه خشکی بستر رودخانه ای که دیگر جریان ندارد، تنه بریده شده درخت کهنسال روستا، افتادن شکوفه های سرمازده دم عید و زردی برگ های هنوز آویزان از شاخه. شبیه سکوتی که پس از پرواز دسته پرستوهای نغمه خوان در آسمان طنین می اندازد. خالی از زندگی. 
خلبـــــان مدافـــع حـــرم
شهید کمـــال شیـــــرخانی
اولین استاد خلبان‌ پهباد ایران
"چمروش" نام پهپادی است که شهید شیرخانی در تمامی مراحل طراحی، ساخت و پرواز این پرنده حضور داشتند. 
این پهپاد برای نخستین بار توسط این شهید عزیز که اولین استاد خلبان پهپاد ایران است در آسمان حلب به پرواز در آمد.
"چمروش" به معنی پرنده‌ای که محافظ آسمان ایران است》
ســـــالــــروز شهــــــادتــــــ
@modafeanharam77
پرواز ساعت پنج صبح و دم‌دمای طلوع بود و من که داشتم از جایی خداحافظی میکردم که احساس عجیب دلتنگی بهش داشتم، در کنار ترس از پرواز، دل‌و دماغی برام نذاشته بودکه حتی از پنجره‌ی هواپیما به منظره‌ی بی‌نظیر افق نارنجی نگاه کنم. سرم رو به شیشه تکیه‌ دادم، پیام آخرِ کسی که برای بدرقه‌م اومده بود و نوشته بود "نشستی خبر بده" رو خوندم و بعد هدفون رو تو گوشم گذاشتم که صدای آهنگ، من رو از فضا جدا کنه. پرواز که اوج گرفت و از ابرها که گذشتیم دو مهماندار ب
خوشبختانه تنوع ماشین های کنترلی در دنیای آرسی به قدری زیاد است که هر کاربری هرچند مشکل پسند را به راحتی به خواسته خود می رساند. فروشگاه ایستگاه پرواز عمیقا مفتخر است که بیشترین طیف تنوع مدل‌های مختلف برترین برندهای ماشین کنترلی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.  یکی از متفاوت ترین مدلها در این زمینه ماشین کنترلی wltoys 18629 است که به دلیل طراحی ظاهری و فنی خود جزء خاص ترین مدل ها در این زمینه است. این ماشین کنترلی شباهت بسیار زیادی از نظ
عشق آسمان
دوباره آسمان  معشوقه ی دریا شد . اما دریا در بند خشک زمین
بود و قادر نبود عشق آشکار آسمان را بنگرد . آنگاهان که آسمان زنجیر های دریا را
دید اندوه ، وجودش را در بر کرد و طوفانی خشمگین بر زمین فرو فرستاد تا او را
نابود کند اما زمین قدرتمند بود و طوفان را با گرمای درونش به نسیمی آرام تبدیل
کرد.
آسمان که دید
دستان معشوقه ی خود ، زمین را نوازش می کند اشک هایش جاری شد ، ناله و فغان سر داد
و ابر ها را فرا خواند تا چهره اندوهگینش را پنهان کنند. ام
بر گر فته از کانال انشا 21 برای
پیدا کردن انشا با هر موضوعی به کانال ما سر بزنید   
روزهای بارانی همیشه یک طور خاص‌اند. اصلاً همین که از خواب بیدار شوی و پرده را برای دعوت نور خورشید به خانه کنار بزنی و باران را ببینی، برای شروع یک روز پر از دل‌تنگی کافی‌ست!همین که ببینی آسمان گریه می‌کند و حسابی دلش گرفته یاد بغض کهنه‌ات می‌افتی؛ خصوصاً اگر اول بهار هم باشد. بهار و باران دو یار جداناشدنی‌اند و از ازل پیوندی مقدس با آسمان داشته‌اند. همین ک
خبری نیست 
ماه معمولی نیست ...خبری هست
ابری نیست بادی نیست
یادی هست آسمان نزدیکتر نشسته است
ناخنی روی سطح ابرهای حاجب آسمان می شود کشید با سر پنجه دعا
راه دور است ....
من دورم
آسمان دور است؟ 
نمی دانم 
هم خبری هست هم خبری نیست....ناخنی روی سطح ابرها می شود انداخت با سر پنجه دعا..گریه هم می شود کرد
ابری نیست بادی نیست
آسمان خاطر خواه منست

در هندسهٔ اقلیدوسی یک بادبادک یک چهارضلعی محدب است که دو ضلع مجاور برابر داشته باشد. برخلاف متوازی‌الاضلاع که دو ضلع روبروی برابر دارد. این چهارضلعی مانند بادبادکی است که در آسمان پرواز می‌کند و به همین دلیل این چنین نام گذاری شده‌است.

#پرنده_رهایی
رفتیرفتی و خیال کردیمرا همین گونه خواهی دید که دیدی؟
خیال کردی!با همین کوله باری که به تن دارم از زخمروزی،مراکبوتری در آسمان  قلبش خواهد یافتدوبارهپرواز را خواهم آموختاین باربیشتر اوج خواهم گرفتدوبارهدشت دلم بوی بهاردوباره در اردیبهشت عاشقی هاچون شقایقی سرخ زاده خواهم شدهر چند از دردهر چند از بی وفایی!
رفتیرفتی و خیال کردیمرا همین گونه خواهی دید که دیدی؟
زندگیمی برد هر روز مرا به سرزمین مرگامامن پرنده ایی از جنس رهایی هایمر
سلام
حال و روز این روزها خوب است، برای خود سرخوش هستند و برای من سرمست. غروب‌های زمستان را دوست دارم، نمی دانم چه تعلق خاطری به آن دارم، ولی همین قدر می دانم روزهای بچگی را برایم زنده می کند. باور کن بی راه نگفتم. وقتی آسمان رنگ می بازد دوست دارم در آن لحظه در اوج آسمان پرواز کنم و خورشید را بدرقه کنم، ولی چه کنم که بی بال هستم. راستی، کی نوبت من می شود؟، خیلی وقت است منتظر هستم. هر بار که پرسیدم جوابم را با سکوت دادی. بنظرت وقت آن نشده که تمامش کن
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
آسمان بارانی استاشک من هم جاری است
شاید این ابر که می نالد و می گرید از درد من است
آخری اخر ابر هم – از دلم با خبر است
شاید او می داند
که فرو خوردن اشک
قاتل جان من است
من به زیر باران از غم و درد خودم می نالم
اشک خود را که نگه می دارم با یه بغض کهنه
من رهایش کردم باز زیر باران
من به زیر باران اشکها می ریزم
همگان در گذرند
باز بی هیچ تامل در من
سر به سوی آسمان می سایم؛
من نمی دانم…
صورتم بارانی است یا آسمان بارانی است
لب فرو بند از طعام و از شراب  سوی خوان آسمانی کن شتاب  دم به دم بر آسمان می‌دار امید  در هوای آسمان رقصان چو بید دم به دم از آسمان می‌آیدت  آب و آتش رزق می‌افزایدت گر ترا آنجا برد نبود عجب  منگر اندر عجز و بنگر در طلب کین طلب در تو گروگان خداست  زانک هر طالب به مطلوبی سزاست جهد کن تا این طلب افزون شود  تا دلت زین چاه تن بیرون شود  خلق گوید مرد مسکین آن فلان  تو بگویی زنده‌ام ای غافلان گر تن من هم‌چو تن‌ها خفته است  هشت جنت در دلم بشکفته است جا
راستش را بخواهید من هرگونه تغییر در آسمان را به خودم می‌گیرم و خیال می‌کنم که آسمان می‌خواهد با این کارها با من صحبت کند! مثلا تابش نور آفتاب که در حال طلوع است و پوستم را نوازش می‌کند یا سرخی چشم‌نواز غروبش؛ انگار می‌خواهد از من دلبری کند و دنبال نگاه عاشقانه‌ی من است. برایم می‌رقصد و من هم لبخند می‌زنم و تماشایش می‌کنم...
تاریخ عکس: دی نود و هفت.
دیدن عکس
با صدای باران، لبریز از احساس پاک گل های آن طرف پنجره میشوم، گل های سمت راست حیاط همسایه،دست هایشان به سمت مهربانی خداوند و نگاهشان سرشار از زندگانی و عشق است، به سمتشان دست تکان میدهم و با چشمکی عشقم را بروز میدهم، نگاهم به آسمان است، به راستی که آسمان مرا به یاد تو می اندازد، مرا به یاد بزرگی و تمامِ تمامِ عشق بی نهایتت، راستی میدانستی آسمان پیغام دوست داشتن تو را هر روز صبح همزمان با پخش اذان مسجد محله مان برایم به ارمغان می آورد؟ آن زمان
یکی از مدل های جذاب برای افراد مبتدی و یا حتی افراد متبحر در زمینه پرواز هواپیمای مدل، هواپیمای جدید شرکت fms یعنی هواپیمای مدل Sky Trainer 182 V2 1010 mm است که با داشتن صندلی و ماکت خلبان، پنجره های قاب بندی شده محکم  و شفاف، ارابه فرود و پایه بال، به گزینه ای عالی برای پرواز هواپیمای مدل در عین ابعاد کوچک آن تبدیل شده است.

این هواپیما آماده پرواز بوده و دارای سیستم رادیوی fms، باتری لیپو و شارژر است.
داستان گربه ی پشمالو
در یک باغ زیبا و بزرگ ، گربه پشمالویی زندگی می کرد .او تنها بود . همیشه با حسرت به گنجشکها که روی درخت با هم بازی می کردند نگاه می کرد .یکبار سعی کرد به پرندگان نزدیک شود و با آنها بازی کند ولی پرنده ها پرواز کردند و رفتند .پیش خودش گفت : کاش من هم بال داشتم و می توانستم پرواز کنم و در آسمان با آنها بازی کنم .دیگر از آن روز به بعد ، تنها آرزوی گربه پشمالو پرواز کردن بود .آرزوی گربه پشمالو را فرشته ای کوچک شنید . شب به کنار گربه آم
من توی ماشین و کشتی و هواپیما شدیدا تهوع میگیرم مگه زمان کوتاهی رو توی ماشین و هواپیما باشم کشتی هم که کلا میبینم تهوع میگیرم! حالا من چه کنم که توی یک پرواز ۴ ساعته تهوع نگیرم و حوصله‌ام هم سر نره؟ چون متاسفانه توی این پرواز تنهام و خب اومدیم و شانس نیاوردم بغل دستیم آدم جالبی نبود و دلم نخواست حرف بزنم باهاش یا اصلا اون دلش نخواست... (پرواز طولانی تنهایی گاو است نقطه!)
#دست:
دست برکه نرسید
به  ماه شب چهارده
بر دف سینه کوفت
با دست لرزانش

#نزدیک:
نزدیکتر بیا
مسافت دوریت‌ 
به آخر دنیا برزخی من
خیلی نزدیک است

#پرواز:
پرواز طریق خواستن است
ذهن پروانه پیله نداشت
وگرنه هیچ کرمِی
اهل پرواز نیست

#پشت:
پشت به من کرده ای
وقت رفتن ات
و آب شدم من
پشت سرت

#تنگ:
چنان به تنگ آمد
از درد فراقت
که سنگ شد
دلِ تنگ ام

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کا
بسم الله
  کلیشه را می شکنم
و به تو سلامی میدهم که بوی خداحافظی می دهد
آسمان را به زمین می کشانم
زمین را به رنگ آسمان در می آورم
ماه را در روز می کشم
و به خورشید شب به خیر می گویم
و ستاره ها را می بارانم
و غنچه ها را در دل آسمان شب می چینم
و آینده را در گذشته می خواهم
زمین و زمان را به هم میریزم که کلیشه ها را بشکنم
که به جای خداحافظی به تو سلام بدهم
که تو را همیشه خودم بدانم
 ماه من!
صبحت به خیر....‌!

پ.ن:
بی مقدمه
بی مخاطب
:)
@arnikaseir
تور هوایی  تفلیس 3 شب
  27 به 30 آذر 
✈️ پرواز تابان⏰ 15:00 - 18:00
3* TIPSY 1.780 3*  LIKE  2.100 3*  BATONI  2.110 3*  EURASIA 2.130 3*  DALIDA 2.210 3*  ELEGANCE  2.250
4*  MOON LIGHT2.230 4*  TOSCANO 2.330 4*  L PLAZA 2.610 4*  DOLABAOURI 2.650 5*  IOTA 3.790
خدمات تور: 3 شب اقامت با صبحانه ، پرواز  رفت و برگشت✈️، ترانسفر ، بیمه مسافرتی
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
معرفی برج آسمان
پروژه آسمان سپاه با موقعیتی بسیار عالی در منطقه22 شهرداری تهران شمال دریاچه چیتگر(همت غرب – روبروی شهرک شهید باقری – شمال میدان دریاچه – پروژه مسکونی آسمان) قرار گرفته است. پروژه آسمان یا فاز 3 شهید باقری توسط تعاونی های مختلف سپاه از قبیل آماد و بقیه الله و قرارگاه مسکن و حفاظت و ... اجرا و ساخته شده است.
مشخصات برج آسمان
پروژه آسمان شامل 22 برج بسیار مدرن مشتمل بر 24 طبقه ( 3 طبقه زیر همکف + 1 طبقه لابی + 20 طبقه مسکونی) می باشد. واح
زندگی فرصت پرواز در آگاهی توبا غم عشق نشستنسر آواز تو بودتوی تنهایی کوچههمه ی فکر و خیالم پی توتا ته کوچه دلممحو تماشای تو بودمیزند باز در این باغقناری به هوایت چه چهمرغ تنها به خیالشهمه سودای تو بودچون که با عشق توپرواز کشیدمسر هر کوی رسیدمجلوه ای از هنرخلقت بی تای تو بود
یک پلنگ تیزپا و قدرتمند، اگر با هزار کیلومتر سرعت هم بدود؛ باز نمیتواند؛ به پرواز درآید. 
ولى، یک گنجشک کوچک با کمترین سرعت هم پرواز می کند. 
زیرا براى پرواز نیاز به بال داریم؛ نه قدرت و سرعت!
 بالِ پرواز ما انسانها، ذهن ماست. موفقیت، هیچ ربطى به هیکل، زیبایى، جنسیت، قدرت، سن و سال، داخلى و خارجى بودن ندارد!
درصد موفقیت انسانها بستگى به درصد استفاده از قدرت ذهنشان دارد.
ادامه مطلب
ترس از پرواز که در اصطلاح روانشناسی با عنوان ایروفوبیا شناخته می‌شود یکی از انواع فوبیاهای خاص می‌باشد و در طبقه اختلالات اضطرابی قرار دارد. در این اختلال فرد ترس و وحشت زیادی را هنگام پرواز با هرگونه وسیله هوایی نظیر هواپیما و هلیکوپتر تجربه می‌کند و حتی از تصور قرار گرفتن در این موقعیت‌ها نیز دچار حالات ناخوشایندی می‌شود. اگر دچار این فوبیا هستید ما در این مقاله در مورد علائم، علل و روش‌های درمان این اختلال اطلاعاتی ارائه کرده‌ایم ک
فستیوال بین المللی بالن ها در سوئیس

فستیوال یا جشنواره بین‌المللی بالن‌ها، برای چهلمین بار است که در سوئیس در حال برگزاری است.

می‌خواهیم با هم ببینیم که چه کارهایی می‌توان در این فستیوال انجام داد. همه‌ ما تاکنون برای یک بار هم که شده به پرواز فکر کرده‌ایم و اختراع بالن را می‌توان پیشرفتی برای این رویا دانست. به همین دلیل کشور زیبای سوئیس سالیان سال است که فستیوالی به نام بالن‌ها در «شتو دوئکس» برگزار می‌کند. شما با شرکت در این فس
به گزارش واحد رسانه خادم الشهدا،با اکران سراسری فیلم ارزشی"منطقه پرواز ممنوع" ویژه نوجوانان و جوانان،عرضه بلیط نیم بها توسط خادمین شهدا که در دو نوبت صبح و عصر در حال اکران این فیلم در سینما جوان شهرستان داراب هستند.
این فیلم سومین فیلم ارزشی که توسط قرارگاه خادم الشهدا شهرستان داراب جهت بازدید حداکثر مردم در سطح شهرستان در حال کران می باشد.
از ویزه برنامه های این اکران اجرای گروه سرود نجوای آسمان قارگاه با سرود بالاتر و برگزاری و ساخت اور
افکار عمومی همیشه خوش سلیقه بوده و بهترین انتخاب‌ها را دارد. بنابراین اگر تخصصی در انتخاب یک هواپیمای مدل مناسب ندارید، بهتر است از دانش دیگر کاربران و علاقه‌مندان در این زمینه استفاده کنید تا بتوانید بهترین را برای خود برگزینید.  یکی از پرفروش‌ترین هواپیماهای شرکت FMS و همچنین فروشگاه ایستگاه پرواز، هواپیمای super ez 1220mm است که به دلیل ابعاد مناسب، ظاهر بسیار زیبا و جذاب و همچنین قابلیت‌های فوق العاده از طرفداران زیادی برخوردار است. 

ا
افکار عمومی همیشه خوش سلیقه بوده و بهترین انتخاب‌ها را دارد. بنابراین اگر تخصصی در انتخاب یک هواپیمای مدل مناسب ندارید، بهتر است از دانش دیگر کاربران و علاقه‌مندان در این زمینه استفاده کنید تا بتوانید بهترین را برای خود برگزینید.  یکی از پرفروش‌ترین هواپیماهای شرکت FMS و همچنین فروشگاه ایستگاه پرواز، هواپیمای super ez 1220mm است که به دلیل ابعاد مناسب، ظاهر بسیار زیبا و جذاب و همچنین قابلیت‌های فوق العاده از طرفداران زیادی برخوردار است. 

ا
قالیشویی در پرواز

قالیشویی ارزان در پرواز تهران

معرفی بهترین قالیشویی در پرواز همراه با شماره تلفن و آدرس قالیشویی

قالیشویی نمونه پرواز

جمع آوری فوری فرش و تحویل سریع توسط قالیشویی نزدیک پرواز

همین حالا با قالیشویی در پرواز آندیالند تماس بگیرید و سفارش قالیشویی خود را ثبت نمایید .

فعالترین قالیشویی شمال تهران

آزادگی و شجاعت، حق طلبی و زلالی روح در حرکت زیبای حسین به اوج می رسد. اشک بر حسین لجن روزمرگی را از قلبت می شوید تا روحت از اسارت پلیدی ها آزاد گردد و دست در دست مولای خوبی ها در آسمان جاودانگی حقیقت به پرواز درآید.اگر عزاداریت از این معنا خالی است،سرگرمی ای بیش نیست.
پرواز یک کوادکوپتر همیشه از آن دست تجربه هایی بوده است که کمتر کسی بعد از لمس آن توان ترک آن را داشته است.  لذت به دست گرفتن رادیو کنترل یک کوادکوپتر به اندازه ی است که هر کاربر را فارغ از سن، میزان علاقه و جنسیت درگیر خود می‌کند.  به ویژه اگر آن کوادکوپتر دارای امکانات خاص و ظاهر ویژه‌ای باشد، لذت پرواز آن هم دو چندان خواهد شد.خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد | خرید کوادکوپتر | خرید پهباد
یکی از متفاوت ترین کواد کوپتر های موجود در بازار از نظر ظاهر
فروش آپارتمان آبشار تهران برج آسمان سپاه
واحدی به متراژ ۱۰۶ متر واقع در آبشار تهران برج آسمان ۱۰ با مشخصاتی به شرح ذیل به فروش می رسد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
واحد شمالی –شرقی
دارای چشم انداز کوه و آبشار تهران
معرفی برج آسمان چیتگر
برج آسمان یکی از بلندترین برج های منطقه ۲۲ می باشد که در نزدیکی شهرک شهید باقری در انتهای همت غرب واقع شده است . این پروژه دارای ۲۲ برج می باشد که توسط تعاونی های قرارگاه مسکن سپاه ( آسمان های ۱-۴ ) ، تعاونی هوا-فضا
متن کامل خبر
بزرگترین هواپیمای جهان که استراتولانچ نام دارد، 13 آپریل 2019 برای اولین بار در آسمان پرواز کرد. این هواپیما که توسط شرکت پرتاب موشک استراتولانچ ساخته شده، 226 تن وزن و 117 متر پهنای بال دارد. استراتولانچ ساعت 10 صبح شنبه به وقت محلی از پایگاه هوایی و فضایی موهاوی در کالیفرنیا پرواز کرد.
جهت کسب اطلاع از آخرین تورهای مسافرتی و تورهای ترکیبی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمایید.
کودکان به زمین دل بسته اند و زمین را می پرستند. کودکی گفت اگر زمین را به درستی بشناسیم، نیازمان به آسمان رفع می شود. پنداری زمین یک سطح بتنی ست که از راست و چپ تا بی انتها کشیده شده است و آسمان فضایی ست بالای سر و در آن تنها دشمنان و اجانب و بیگانگان زیست می کنند. عزیز دل! زمین میان آسمان است. زمین از آسمان پدید آمده است. حال تو اگر معنوی درنمی یابی همان مادّی را که دوست می داری دریاب. جنس تن تو از جنس اجرام است. تو به معنای مادّی نیز از آسمانی. زمین
@arnikaseir
تور هوایی  4 روزه تفلیس
  4 به 7  دی ☃️
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00
⭕️ 3*  LIKE  1.780⭕️ 3*  TIPSY . 1.900⭕️ 3*  BATONI .1.920⭕️ 3*  EURASIA.  1.940⭕️ 3*  ELLEGANCE. 1.950⭕️ 3*  POLO 2.160⭕️ 3*  HIRAD 2.170
⭕️ 4*  GRAND GMP. 2.240♦️♦️⭕️ 4*  SKY GEORGIA.  2.320⭕️ 4*  MOON LIGHT 2.340⭕️ 4*  TOSCANO 2.420⭕️ 4*  GURU.2.520⭕️ 4*  PRIMAVERA 2.790
✅خدمات تور: 3 شب اقامت با صبحانه ، پرواز  رفت و برگشت✈️، ترانسفر ، بیمه مسافرتی
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.
هم بازی شدن با یک ماشین کنترلی جزو آن دسته از سرگرمی هایی است که هیچ گاه قدیمی نمی شود. این روزها با حرفه ای تر شدن دنیا، ماشین های کنترلی نیز به مراتب نسبت به نسل گذشته ی خود حرفه ای و واقعی تر شده اند. در میان برندهای معتبر در زمینه تولید ماشین های کنترلی، برند WLTOYS از جمله نام های آشنایی است که محصولاتی با کیفیت و اصالت در قیمت های متنوع روانه باز کرده است و فروشگاه ایستگاه پرواز نیز میزبان شمار زیادی از این ماشین های آرسی خوش کیفیت و خوش قیمت
ادشاهیدو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند. 

یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده و آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است. 
این موضوع کنجکاوی پادشاه را برانگیخت و دستور داد تا پزشکان و مشاوران دربار، کاری کنند که شاهین پرواز کند. اما هیچکدام نتوانستن
راستش را بخواهید من هرگونه تغییر در آسمان را به خودم می‌گیرم و خیال می‌کنم که آسمان می‌خواهد با این کارها با من صحبت کند! مثلا تابش نور آفتاب که در حال طلوع است و پوستم را نوازش می‌کند یا سرخی چشم‌نواز غروبش؛ انگار می‌خواهد از من دلبری کند و دنبال نگاه عاشقانه‌ی من است. برایم می‌رقصد و من هم لبخند می‌زنم و تماشایش می‌کنم...
تاریخ عکس: دی نود و هفت.

شرکت سازنده: parsis game
بازی های شرکت سازنده: Frontline Army Battles و...
نوع بازی:هواپیمایی_جنگنده
این بازی درگوگل،بازار ، فروشگاه گوگل و مایکت هم هست که من لینک فروشگاه گوگل براتون پایین میگذارم:
دانلود بازی ace fighter
داستان بازی: تبدیل به رهبر برترآسمان شویدوقدرت مبارزه ی مدرن خود را در آسمان سه بعدی احساس کنید. مراقب توانایی زرادخانه ( جایی که مهمات های جنگی تولید می کنند ) و جت های دشمن باشید و آسمان را با انفجار های فروزان روشن کنید. با بازیکنان تما
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Download New Music Ali Yasini Called Parvaz
دانلود آهنگ پرواز از علی یاسینی
موزیک جدید علی یاسینی به نام پرواز رو میتونید بصورت مستقیم از سایت سل صدا دانلود کنید. آهنگ جدید پرواز از علی یاسینی با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آهنگ پرواز علی یاسینی رو گوش بدین.
ادامه مطلب
به افسوس نگاه مرغ و خروسهای باغچه مادربزرگ فکر می کنم، وقتی به کبوتران آسمان خیره می شدند..همیشه دلم به حال نگاهشان می سوخت،اما چنین روزهایی قشنگ می شود فهمیدشان!چگونه اش را نمی دانم اما این بار باید شهادت سردار سلیمانی را نظاره کنیم.
ما کجای زمین داریم نوک میزنیم و آنها تا کجای آسمان پر می کشند..
پ.ن: کم کاری ما در شناساندن داعش و آمریکا در این ترور نقش دارد. نقش دارد که پنتاگون می گوید ترامپ دستور این حمله را داده چون قصد ترور مقامات آمریکای
اصل‌اش خاصیت آدمی به همین ذهن مشوش پر از اوهام‌اش است; این را که از او بگیری که دیگر چیزی‌ ‌نمی‌ماند. مثل بیرون کشیدن جوهر کلمات از لای کاغذ کتاب، مثل ربودن ماه رخشان از دل آسمان تیره‌ی شب،  مثل تهی کردن پرنده از پرواز‌، مثل رمیدن من از تو... . با همین وهم می‌شود مرز باریک خیال و واقعیت را زدود. با همین وهم می‌شود دنیای خاکستری دودآلود را رنگ زد. راست‌اش حتی می‌شود دروغ گفت، که بَه، چه همه چیز جور است و به میل. بلکه مسکنی باشد برای درد تلخی
دانلود آهنگ علی یاسینی پرواز
Download New Music Ali Yasini – Parvaz
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

علی یاسینی پرواز

متن آهنگ پرواز از علی یاسینی

دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم زخماتو شستم بالتو بستم
♪♫♪♫♪
حالا میبینم توی دیوونه فکر پروازی دور از این خونه
نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز

دانلود این موزیک زیبا علی یاسینی اختصاصی از لینک بالا منتشر شد کلیک کنید
همراهان عزیز دوم دبستان در تصاویر پایین نمونه سوالات تشریحی درس اول درس هدیه‌های آسمان دوم دبستان را برای شما قراردادیم.
دانش‌آموزان در کنار خودارزیابی می‌توانند با نحوه سوالات امتحانی آشناشوند.
در اینستاگرام نیز با ما همراه باشید.
اینستاگرام دوم دبستان

منبع: قلم چی

شبی که سوگندنامه‌ی بقراط را خواند، تا صبح به بتهوون گوش داد و گریست. دنیا به نظرش تخس می‌امد. روز بعد در قهوه‌خانه‌ی سبز کنار مسجد با خودش شطرنج بازی می‌کرد. همه‌‌جا آرام بود و از لحن موزون مؤذن خنده‌اش گرفته بود. سیاه از سفید برد. ساحل اگر می‌بود این انتخابش را به حساسیت‌های نژادی‌اش ربط می‌داد. روانشناسی علم بی‌پایه‌ای است. در صف آخر نماز نشست و به نمازگزاران نگاه کرد. سر به مهر گذاشت و تا آخر نماز سر برنداشت. می‌شمرد. دوست نداشت آس
همراهان عزیز دوم دبستان در تصاویر پایین نمونه سوالات تشریحی درس اول درس هدیه‌های آسمان دوم دبستان را برای شما قراردادیم.
دانش‌آموزان در کنار خودارزیابی می‌توانند با نحوه سوالات امتحانی آشناشوند.
در اینستاگرام نیز با ما همراه باشید.
اینستاگرام دوم دبستان

منبع: قلم چی

یعنی من در عجبم از تغییرات دمایی اینجا :-/ یعنی اگر با سرمای بیرون رفیق شدم و سرمای داخل خونه روی اعصابم پیاده روی می‌کند، بدانید و آگاه باشید که شیب تند تغییرات دمایی من را خواهد کشت :-|
من ظهر که لیلی رو برده بودم پارک، آفتابی وسط آسمان می‌درخشید که دوستان همه با تاپ و شلوارک تردد می‌کردند، ساعت ۶ رفتیم خرید از فروشگاه دم خونه، من با یه سویشرت بودم و کمی لرزیدم در راه و از فروشگاه که آمدیم بیرون در حد قندیل بستن سرد بود :دی
یعنی راحت ۱۵ درجه ا
باید همان روز که بعدِ دانشگاه توی پارک روی چمن ها دراز کشیده بودیم و آسمان آبیِ یکدست بود و من با دستم اَبر می‌کشیدم و تو خندیدی و پرسیدی«اگه گفتی اینی که می‌کشم چیه؟» می‌فهمیدم تو فکر پروازی و من فکرم پرواز است؛ پرواز کنار تو. باید روزِ قبل رفتنت، از دست‌های مضطرب قفل شده ات روی میز آن کافه لعنتی، می‌فهمیدم که دیگر سهم من نیستی. حالا دیگر خوب می‌دانم غمگین‌ترین نقطه جهانِ کوچک من کجاست؛ فرودگاه امام خمینی، وقتی که پرواز تو را اعلام کرد
گستردگی و وسعت دنیای آرسی و محصولات آن به حدی است که به تمامی زمینه های و محیط‌های اطراف ما به خوبی نفود کرده است. از آسمان گرفته که انواع کوادکوپترهای حرفه ای و مبتدی رهنوردان آن هستند تا زمین های آفرود و آنرود که مدل های مختلف ماشین کنترلی به خوبی از مغلوب کردن آن ها برآمده اند که بگذریم، به آب ، رود و دریاچه میرسیم. 
محبوبیت و جذابیت دنیای آرسی به قدری است که شرکت های تولید کننده این محصولات ، از جمله شرکت سایما که از مشهورترین های ا
گستردگی و وسعت دنیای آرسی و محصولات آن به حدی است که به تمامی زمینه های و محیط‌های اطراف ما به خوبی نفود کرده است. از آسمان گرفته که انواع کوادکوپترهای حرفه ای و مبتدی رهنوردان آن هستند تا زمین های آفرود و آنرود که مدل های مختلف ماشین کنترلی به خوبی از مغلوب کردن آن ها برآمده اند که بگذریم، به آب ، رود و دریاچه میرسیم. 
محبوبیت و جذابیت دنیای آرسی به قدری است که شرکت های تولید کننده این محصولات ، از جمله شرکت سایما که از مشهورترین های ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تیم طراحی و توسعه وبسایت وال ویرا